Команда 1 / Команда 2

Партнери

Гравці ДЮФК Галичина на перегляді в Європі.

Гравці ДЮФК «Галичина» Львів - Яцула Назар 2000р.н.(тренер Тарасяк Ігор Андрійович),Винничок Марко і Венчак Дмитро 2001 р.н.(тренер Наконечний Андрій Іванович) перебували на оглядинах в польському клубі KS ROW 1964 RYBNIK з 17 листопада по 26 листопада 2016р.

На даний момент клуб «Rybnik» представляє 2 та 4 ліги польського футболу,а також представлений різними віковими командами в дитячому футболі Польщі. Сам клуб заснувався в 1964 році в місті Рибнік. Найбільшим досягненням клубу є вихід у вищу лігу Польщі (Екстракласа) та вихід у фінал національного кубку країни,де поступилися команді «Сталь» з міста Жешів.

Наші гравці перебуваючи на перегляді тренувалися з командами U-16 та U-17.

В першій контрольній грі «галичани» виступали за команду U-16 «Rybnik» яка здолала свого суперника з рахунком 5-2,наші футболісти провели на футбольному полі по 45 хвилин у матчі і продемонстрували результативні дії - Назар Яцула відзначився забитим голом і заробленим пенальті у ворота суперника,який вдало реалізували його партнери по команді,Дмитро Венчак також записав на свій рахунок гол у ворота суперників,а Винничок Марко відзначився гольовою передачею.

У другій грі наші «легіонери» вже виступали за команду U-17 Rybnik,яка протистояла своїм старшим одноклубникам U-19. Яцула розпочав гру в стартовому складі і відіграв один тайм,а Венчак і Винничок вийшли у другій половині гри. У першому таймі молодші гравці вели з рахунком 1-0,але в другому таймі досвід взяв гору і  гравці команди U-19 довели матч до своєї перемоги 3-1.

Крім контрольних ігор «галичани» приймали участь у навчально-тренувальному процесі,а саме,відбувалися заняття на футбольному полі зі штучним покриттям,в тренажерному залі та спортивному басейні,знайомилися з шкільною програмою польських шкіл. Також наші футболісти знайомилися з архітектурою міста Краків та Рибнік і відвідали місцеві аквапарки.

Не зважаючи на мовний бар’єр між дітьми,польські одноклубники дуже добре прийняли наших гравців і за короткий термін перебування вони стали однією командою.

Тренери та представники футбольного клубу «Rybnik» залишилися задоволеними нашими гравцями,як на полі,так і за його межами. У результаті цього тренера польського клубу хочуть залишити «галичан» в своїй команді.

В найближчому майбутньому представники та тренери футбольного клубу «Rybnik» мають завітати у місто Львів для зустрічі з тренерами,президентом та батьками юних футболістів для вирішення їх подальшого майбутнього…