Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

"Галицька Зима-2017" 2006 р.н.

Календар матчів

дитячого турніру

"Галицька Зима-2017"

2006 р.н.

Груповий етап

«Дарниця» А  6-1«Галичина» Б - А

«Галичина» А  5-2 «Дарниця» Б - В

«Галичина» Б 0-4 «Рух» - B

«Галичина» А 3-4 ДЮСШ-13 Харків - А

«Рух» 2-1 ДЮСШ-3 - B

«Дарниця» Б 0-3 ФК «Черкаси» - А

«Дарниця» А 0-5 ДЮСШ-3 - B

ФК «Черкаси» 5-0 ДЮСШ-13 Харків - А

 «Дарниця» Б 5-3 ДЮСШ-13 Харків - А

«Дарниця» А 3-2 «Рух» - B

«Галичина» Б 0-11 ДЮСШ-3 - B

«Галичина» А 2-3 ФК «Черкаси» - А

ФК «Львів» Б 1-2 «Десна А» - D

ФК «Львів» А 10-0 «Десна Б» - C

«Десна А» 1-0 ДЮСШ Конотоп Б - D

«Десна Б» 0-9 ДЮСШ Конотоп А - C

ФК «Львів» Б 1-0 «Ніка» - D

ФК «Львів» А 2-2 «Імпульс» - C

«Ніка» 4-0 ДЮСШ Конотоп Б - D

ДЮСШ Конотоп А 3-0 «Імпульс» - C

 «Десна А» 2-1 «Ніка» - D

«Десна Б» 4-3 «Імпульс» - C

ФК «Львів» Б 9-1 ДЮСШ Конотоп Б - D

«Львів» А 5-2 ДЮСШ Конотоп А – C

Плей офф

ДЮСШ-13 Харків 3-3(5-4) «Дарниця» А  - 9-16

«Дарниця» Б 3-0 «Галичина» Б - 9-16

«Галичина» А 1-5 ДЮСШ-3 - 1-8

ФК «Черкаси» 4-1 «Рух»  1-8

«Імпульс» 2-3 «Ніка»- 9-16

«Десна Б» 1-3 ДЮСШ Конотоп Б - 9-16

ДЮСШ Конотоп А 0-0(3-1) «Десна А» - 1-8

«Львів» А 0-0(2-1) «Львів» Б- 1-8

13-16  «Імпульс» 0-2 «Дарниця» А

13-16  «Десна Б» 6-2 «Галичина» Б

9-12  ДЮСШ Конотоп Б 2-2(1-2) «Дарниця» Б

9-12  «Ніка» 8-0 ДЮСШ-13 Харків  

15-16 «Імпульс» 8-0«Галичина» Б 

13-14 «Дарниця» А 2-1«Десна Б»

11-12 ДЮСШ Конотоп Б 3-0 ДЮСШ-13 Харків

9-10 «Дарниця» Б 1-3«Ніка»

5-8  «Львів» Б 0-1«Галичина» А

5-8 «Десна А» 3-2 «Рух» 

1-4 ДЮСШ-3 3-1 ДЮСШ Конотоп А 

1-4 ФК «Черкаси» 0-2 «Львів» А 

7-8  «Львів» Б 3-1«Рух»

5-6  «Галичина» А 2-0«Десна А»

3-4 ДЮСШ Конотоп А   1-3 ФК «Черкаси» 

ФІНАЛ ДЮСШ-3 1-8 «Львів» А 

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1