Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Кубок весни 2008 рн

"Галичина" - друге місце в дитячому турніру Кубок Весни 2017 серед команд 2008 р.н

12.03.2017

А

 

Команда

1

2

3

4

очки

місце

1

Галичина A

 

4-0

2-0

4-1

9

1

2

Енергія

0-4

 

1-1

2-0

4

2

3

Карпати Лев

0-2

1-1

 

0-1

1

4

4

Старт

1-4

0-2

1-0

 

3

3

 

Б

 

Команда

1

2

3

4

очки

місце

1

Галичина В

 

1-1

2-1

1-2

4

3

2

Леви

1-1

 

3-0

3-0

7

1

3

Запитів

1-2

0-3

 

2-4

0

4

4

СДЮШОР-4

2-1

0-3

4-2

 

6

2

 

09.00 ГаличинаA41Старт                                     09.30 Галичина В 21Запитів

10.00 ГаличинаA20Карпати Л                             10.30 Леви 30СДЮШОР-4

11.00 Карпати Л 11Енергія                                     11.30 Галичина В 11Леви

12.00 Старт 02Енергія                                             12.30 Запитів 24СДЮШОР-4

13.00 ГаличинаA40Енергія                                     13.30 Галичина В 12СДЮШОР-4

14.00 Старт 10Карпати Л                                     14.30 Запитів 03Леви

Стикові Ігри

15.00  Матч за 7-8 місце     Карпати Левандівка 3-1 Запитів

15.30 Матч за 5-6 місце                                  Старт 1-2 Галичина Б

16.00 Матч за 3-4 місце                                  Енергія 3-1 СДЮШОР-4 

16.30 Фінал Турніру                                   Галичина А 0-2 Леви

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1