Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Дитячо-юнацька футбольна ліга України, Перша ліга, 2 тур

Першість України 2017/2018 Перша ліга U15 2 тур. 

ФК Янтарний (Новояворівськ) 0:3 (0:0) Галичина (Львів)

 
 

 

     

Голи:

0:1 Віталій Мусянович (52), 0:2 Роман Фостик (67), 0:3 Андрій Саламаха (70)

 

Стартовий склад:

   

Стартовий склад:

 

1

Віталій Коваль

 

1

Владислав Логинський (к)

8

Олег Мацько (к) (7. Максим Миклуш, 49)

 

5

Владислав Шеремета

14

Роман Драницький

 

66

Богдан Козиняк

4

Іван Фульмес

 

19

Дмитро Порплиця (10. Роман Фостик, 60)

10

Юрій Альмес (16. Андрій Грабовський, 60)

 

17

Остап Юрчук

13

Олег Ганута

 

27

Дмитро Пода (13. Володимир Макар, 67)

17

Ростислав Купців (15. Остап Грабовський, 48)

 

16

Володимир Дмуховський (15. Назар Юрчук, 52)

21

Богдан Мица

 

7

Віталій Мусянович

6

Микола Грабовський

 

28

Андрій Саламаха (77. Максим Питльований, 70)

11

Олександр Лисак

 

9

Маркіян Козак

9

Ігор Бздир (5. Павло Дида, 52)

 

11

Павло Петрик

 

Запасні:

   

Запасні:

12

20

Володимир Калиновський

Назарій Підляський

 

71

99

Денис Христина

Віталій Шептунов

   

 

Першість України 2017/2018 Перша ліга U17 2 тур.

ФК Янтарний (Новояворівськ) 4:0 (1:0) Галичина (Львів)

 
 

 

     

Голи:

1:0 Юрій Занько (35), 2:0 Юрій Романович (50), 3:0 Володимир Ганута (68), 4:0 Олександр Цісар (76)

   


Стартовий склад:

   

Стартовий склад:

 

1

Павло Химчак (22. Юрій Бокоч, 70)

 

1

Володимир Дуда (к) (17. Назарій Цілінський, 41)

 

4

Віталій Мидловець

 

21

Богдан Гац

 

11

Володимир Гула

 

20

Віталій Олійник (7. Остап Кузьмінський, 47)

 

2

Юрій Грабовський (15. Денис Косик, 18)

 

44

Андрій Нагина

 

18

Богдан Шипка (17. Віталій Кіндрат, 61)

 

13

Артур Голоскевич

 

6

Олександр Цісар

 

22

Маркіян Грабовенський

 

8

Олександр Петрина (к) (7. Назарій-Любомир Ямборко, 49)

 

10

Олег-Євген Кузик

 

10

Петро Скопцов (16. Віталій Добрянський, 60)

 

18

Максим-Орест Ганущак (12. Данило Джура, 67)

 

14

Олег Лядрик (12. Юрій Байдак, 55)

 

16

Іван-Юрій Заставський

 

5

Юрій Занько (13. Володимир Ганута, 60)

 

11

Павло Задорожнюк

 

9

Юрій Романович

 

6

Назар Кончак

 

 

Запасні:

   

Запасні:

 

     

2

14

5

15

Богдан Дуда

Павло Мурга

Олег Паньків

Дмитро Казимірський

 

               

 

 

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1