Follow us!
Наші турніри

 Галицькі канікули 2017 

Регламент турнiру 2004 рн. скачати.

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

"ЛОКОМОТИВ" КИЇВ переможець МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ТУРНІРУ "ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018" Вікова група 2010 р.н.

Група "А"                                                                                Група "Б"

ФК «Чемпіон» А Тернопіль                                                  ФК «Чемпіон» Б Тернопіль

ФК «Єврошпон» Смига                                                         ФК «Хмельницький»

МДЮСШ Б Дніпро                                                                 МДЮСШ А Дніпро

ДЮФК «Ніка» Б Київ                                                             ДЮФК «Ніка» А Київ

ФК «Львів» А                                                                          ФК «Львів» Б

 

Група "В"                                                                              Група "Д"

ДЮСШ-15 А Київ                                                                  ДЮСШ-15 Б Київ

ФК «Троєщина» Б Київ                                                         ФК «Троєщина» А Київ

ФК «Локомотив» Київ                                                           ФК «Поділ» Київ

«Нива-Прем’єр» А Вінниця                                                  «Нива-Прем’єр» Б Вінниця

ДЮФК «Галичина» Б Львів                                                   ДЮФК «Галичина» А Львів

 

Результати та календарі матчів

10 cічня 2018 ПЦ «Динамо»

МДЮСШ Б - ФК «Львів» А 3:5

МДЮСШ А - ФК «Львів» Б 5:1

ДЮФК «Ніка» Б - ФК «Львів» А 1:5

ДЮФК «Ніка» А - ФК «Львів» Б 1:0

ФК «Єврошпон» - МДЮСШ Б 0:11

ФК «Чемпіон» Б - МДЮСШ А 0:2

ФК «Чемпіон» А - ДЮФК «Ніка» Б 4:2

ФК «Хмельницький» - ДЮФК «Ніка» А 3:1

ФК «Чемпіон» А - ФК «Єврошпон» 3:0

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Хмельницький» 0:6

Спорткомплекс «Олімпік»

ДЮСШ-15 А - ФК «Троєщина» Б 5:0

ДЮСШ-15 Б - ФК «Троєщина» А 0:4

ДЮСШ-15 А - ФК «Локомотив» 0:7

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:5

ФК «Троєщина» Б - ДЮФК «Галичина» Б 0:4

ФК «Троєщина» А - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Локомотив» - «Нива-Прем’єр» А 7:0

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б 5:1

ДЮФК «Галичина» Б - «Нива-Прем’єр» А 1:4

ФК «Поділ» - «Нива-Прем’єр» Б - D

11 січня 2018 ПЦ «Динамо»

ФК «Чемпіон» А - ФК «Львів» А 1:2

ФК «Чемпіон» Б - ФК «Львів» Б 1:2

ФК «Чемпіон» А - МДЮСШ Б 0:4

ФК «Чемпіон» Б - ДЮФК «Ніка» А 0:1

ФК «Єврошпон» - ФК «Львів» А 3:5

ФК «Хмельницький» - ФК «Львів» Б 6:2

ФК «Єврошпон» - ДЮФК «Ніка» Б 2:0

МДЮСШ А - ДЮФК «Ніка» А 0:1

МДЮСШ Б - ДЮФК «Ніка» Б 6:0

ФК «Хмельницький» - МДЮСШ А 2:1

Спорткомплекс «Олімпік»

"Галичина" А - "Нива-Прем’єр»" Б 2:0

ДЮСШ-15 А - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ДЮСШ-15 А - ДЮФК «Галичина» Б 2:0

ДЮСШ-15 Б - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - «Нива-Прем’єр» А 0:3

ФК «Троєщина» А - «Нива-Прем’єр» Б 5:0

ФК «Локомотив» - ДЮФК «Галичина» Б 8:0

ФК «Поділ» - ДЮФК «Галичина» А 0:3

ФК «Троєщина» Б - ФК «Локомотив» 0:11

Стикові матчі

МДЮСШ Б - Чемпіон Б 2:1

МДЮСШ Б - ФК Львів Б 0:3

ДЮФК Галичина Б - Єврошпон 2:2, п. 3:2

ДЮФК Галичина Б - МДЮСШ А 0:6

Єврошпон - МДЮСШ А 1:7

1/2 фіналу

"Локомотив" - ФК "Львів" А 6:1

ФК "Хмельницький" - ДЮФК "Галичина" А 7:2

Матч за третє місце

ФК "Львів" А - ДЮФК "Галичина" А 4:0

ФІНАЛ

"Локомотив" - ФК "Хмельницький" 8:0

НОМІНАЦІЇ

Кращий воротар - Шестакевич Роман ФК "Львів"

Кращий захисник - Христина Марко "Галичина" Львів

Кращий нападник - Бодак Ілля "Хмельницький"

Кращий гравець - Борисов Всеволод "Локомотив"

« Назад

Реклама
 
Результати матчів
24.09.2017

Галичина U17

Поділля Хмельницький

0 : 3

24.09.2017

Галичина U15

Поділля Хмельницький

1 : 4

17.09.2017
Гірник Новояворівськ
 Галичина U17
4 : 0

17.09.2017

Гірник Новояворівськ

Галичина U15

0 : 3

24.09.2017

Галичина U17

Локомотив Львів

2: 1

10.09.2017

Галичина U15

Локомотив Львів

7: 0

 

Розклад тренувань

всі команди

скачати