Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Міжнародного дитячого турніу Галицька Зима 2018 серед дітей 2009 р.н.

Результати матчів

17.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

УФК Дніпро 1 - ФК «Фастів» Б 5:2

УФК Дніпро 2 - ФК «Фастів» А 2:2

УФК Дніпро 1 - «Поділ» А 1:2

УФК Дніпро 2 - «Поділ» Б 1:3

ФК «Фастів» Б - «Поділ» А 0:3

ФК «Фастів» А - «Поділ» Б 5:0

УФК Дніпро 1 - «Ніка» 4:3

УФК Дніпро 2 - «Форвард» 1:5

ФК «Львів» А - "Атлетік" 1:3

ФК «Фастів» Б - «Волинь» 0:7

ФК «Фастів» А - ФК «Львів» А 1:4

«Форвард» - "Атлетік" 5:1

«Волинь» - "Атлетік" 6:0

«Форвард» - ФК «Львів» А 3:1

«Ніка» - "Атлетік" 7:0

ПЦ «Динамо»

«Галичина» А - ФК «Львів» Б 7:2

«Пегас» - ФК «Сокаль» 3:1

ФК «Бронька» - ФК «Львів» Б 3:0

«Галичина» А - «Буковина» 3:0

«Пегас» - ФК «Бронька» 3:1

ФК «Сокаль» - «Буковина» 2:3

«Галичина» А «Пегас» 2:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - ДЮСШ Семенівка 0:2

«Галичина» Б - СДЮШОР-4 Львів 1:1

ДЮСШ Семенівка - «Карпати» Львів 2:5

СДЮШОР-4 Львів - ФК «Костопіль» 2:2

«Галичина» Б - «Карпати» Львів 0:1

ДЮСШ Конотоп - ФК «Костопіль» 1:1

18.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

ФК «Львів» А - «Поділ» Б 3:2

«Волинь» - «Поділ» А 4:1

УФК Дніпро 2 - ФК «Львів» А 0:5

УФК Дніпро 1 - «Волинь» 0:3

ФК «Фасті» Б - «Ніка» 0:5

ФК «Чортків» 2 - «Поділ» А 1:5

ФК «Чортків» 1 - «Поділ» Б 2:2

ФК «Фастів» А - «Форвард» 0:5

«Волинь» - «Ніка» 2:4

ФК «Фастів» Б - ФК «Чортків» 2 2:1

«Форвард» - «Поділ» Б 10:1

ФК «Фастів» А - ФК «Чортків» 1 3:2

«Ніка» - «Поділ» А 1:3

УФК Дніпро 1 - ФК «Чортків» 2 4:0

УФК Дніпро 2 - ФК «Чортків» 1 0:1

ПЦ «Динамо»

ФК «Сокаль» - ФК «Львів» Б 0:2

«Галичина» А - ФК «Бронька» 2:0

«Пегас» - «Буковина» 5:0

ФК «Сокаль» - ФК «Бронька» 2:2

«Буковина» - ФК «Львів» Б 0:1

«Галичина» А - ФК «Сокаль» 7:0

«Пегас» - ФК «Львів» Б 5:0

«Буковина» - ФК «Бронька» 1:0

Спорткомплекс ЛДС СД

ДЮСШ Конотоп - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Семенівка - ФК «Костопіль»

СДЮШОР-4 Львів - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Конотоп - «Карпати» Львів

«Галичина» Б - ДЮСШ Семенівка

«Карпати» Львів - ФК «Костопіль»

ДЮСШ Семенівка - СДЮШОР-4 Львів

ДЮСШ Конотоп - «Галичина» Б

19.01.18 Спорткомплекс «Динамо»

"Бронька" - "Галичина" Б 2:3

"Пегас" - СДЮШОР-4 4:0

"Бронька" - СДЮШОР-4 0:2

"Галичина" Б - "Пегас" 0:2

1/2 фіналу

"Галичина" А - "Карпати" 1:4

"Волинь" - "Форвард" 1:2

Матч за третє місце

"Галичина" А - "Волинь" 0:4

ФІНАЛ

"Карпати" - "Форвард" 3:1

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1