Follow us!
Наші турніри

 Галицькі канікули 2017 

Регламент турнiру 2004 рн. скачати.

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

ФК "САМБІР" переможець Міжнародного дитячого турніру "ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018" серед команд 2007 р.н.

Результати матчів

31.01.18 ПС «Динамо»

«Галичина» Б - «Мункач» 0:8

«Галичина» А - «Надія» 1:5

«Погонь» - «Мункач» 0:1

«Галичина» Б - «Зміна» А 0:5

«Галичина» А - МДЮСШ-4 Дніпро 7:1

«Зміна» А - «Погонь» 5:0

«Надія» - ДЮСШ Жидачів 0:5

«Чемпіон» - «Зміна» Б 2:0

ДЮСШ Жидачів - МДЮСШ-4 Дніпро 2:0

ФК «Бронька» - МДЮСШ-5 Дніпро 4:3

«Зміна» Б - «Атлетік» Б 0:5

«Атлетік» А - МДЮСШ-5 Дніпро 2:0

«Атлетік» Б - ДЮСШ-2 А Хмельницький 0:2

ДЮСШ-2 Б - ФК «Бронька» 0:5

«Чемпіон» - ДЮСШ-2 А Хмельницький 0:1

ДЮСШ-2 Б - «Атлетік» А 0:3

 

01.02.18 ПС «Динамо»

«Зміна» А - «Мункач» 3:5

«Надія» - МДЮСШ-4 Дніпро 0:5

«Галичина» Б - «Погонь» 1:4

«Галичина» А - ДЮСШ Жидачів 3:3

A4 - B4 - "Галичина" А - "Погонь" 1:1, п. 1:2

A3 - B3 - "Надія" - "Галичина" Б 5:1

A2 - B2 - МДЮСШ-4 Дніпро - Зміна А 1:2

A1 - B1 - 1\4 ДЮСШ Жидачів - Мункач 1:2

ДЮСШ-2 Б - МДЮСШ-5 Дніпро 0:1

«Зміна» Б - ДЮСШ-2 А Хмельницький 1:5

«Чемпіон» - «Атлетік» Б 0:1

«Атлетік» А - ФК «Бронька» 2:2

C4 - D4 - ДЮСШ-2 Б - Зміна Б 5:2

C3 - D3 - МДЮСШ Б - Чемпіон 1:3

C2 - D2 - Атлетік А - Атлетік Б 7:0

C1 - D1 - 1\4 Бронька - ДЮСШ-2 А 0:2

 

31.01.18 Спорткомплекс «Олімпік»

МДЮСШ-2 Дніпро - ФК «Вишневе» А 0:2

МДЮСШ-3 Дніпро - ФК «Вишневе» Б 0:2

МДЮСШ-1 Дніпро - ФК «Хуст» 07 0:0

ФК «Вишневе» А - «Поділ» Б Київ 8:0

«Портовик» - ФК «Вишневе» Б 5:2

МДЮСШ-2 Дніпро - ДЮСШ-1 Хмельницький 0:5

МДЮСШ-3 Дніпро - ДЮСШ-2 Дніпро 0:0

МДЮСШ-1 Дніпро - «Локомотив» Б Дніпро 2:1

ФК «Самбір» - ФК «Хуст» 07 3:0

«Локомотив» А - «Поділ» А 2:3

ФК «Хуст» 08 - "Вікторія" Трускавець 1:5

«Портовик» - ДЮСШ-2 Дніпро 0:0

ДЮСШ-1 Хмельницький - «Поділ» Б Київ 7:0

«Локомотив» Б Дніпро - ФК «Самбір» 0:3

«Поділ» А - "Вікторія" Трускавець 1:6

«Локомотив» А - ФК «Хуст» 08 3:5

 

01.02.18 Спорткомплекс «Олімпік»

МДЮСШ-1 Дніпро - ФК «Самбір» 0:1

«Локомотив» Б Дніпро - ФК «Хуст» 07 1:5

МДЮСШ-2 Дніпро - «Поділ» Б Київ 3:1

ФК «Вишневе» А - ДЮСШ-1 Хмельницький 2:0

E4 - F4 - "Локомотив" Б - "Поділ" Б 3:2

E3 - F3 - "Дніпро-1" - "Дніпро-2" 0:0, п. 1:3

E2 - F2 - "Хуст" - ДЮСШ-1 Хмельницький 2:2, п. 2:3

E1 - F1 - ФК "Самбір" - ФК "Вишневе" 1:0

МДЮСШ-3 Дніпро - «Портовик» 2:1

ФК «Вишневе» Б - ДЮСШ-2 Дніпро 1:2

«Локомотив» А - "Вікторія" Трускавець 2:1

«Поділ» А - ФК «Хуст» 08 1:5

G4 - H4 - "Вишневе Б" - "Локомотив" 2:1

G3 - H3 - "Портовик" - "Поділ" 0:2

G2 - H2 - МДЮСШ-3 - ФК "Хуст" 0:3

G1 - H1 - 1/4 фіналу МДЮСШ-2 - "Вікторія" Трускавець 1:1, п. 3:2

 

02.02.18 Спорткомплекс «Динамо»

"Надія" - "Бронька" 1:3

"Зміна А" - "Бронька" 4:2

"Надія" - "Зміна А" 1:4

"Зміна Б" - "Чемпіон" 1:3

ДЮСШ-2 Б Хм. - "Чемпіон" 0:1

Зміна Б" - ДЮСШ-2 Б Хм. 0:4

1/2 фіналу

"Мункач" - ФК "Самбір" 0:2

ДЮСШ-2 Дніпро - ДЮСШ-2 Хм. А 0:4

Матч за третє місце

ДЮСШ-2 Дніпро - "Мункач" 2:2, п. 1:2

ФІНАЛ

 

ФК "Самбір" - ДЮСШ-2 А Хм. 2:0

« Назад

Реклама
 
Результати матчів
24.09.2017

Галичина U17

Поділля Хмельницький

0 : 3

24.09.2017

Галичина U15

Поділля Хмельницький

1 : 4

17.09.2017
Гірник Новояворівськ
 Галичина U17
4 : 0

17.09.2017

Гірник Новояворівськ

Галичина U15

0 : 3

24.09.2017

Галичина U17

Локомотив Львів

2: 1

10.09.2017

Галичина U15

Локомотив Львів

7: 0

 

Розклад тренувань

всі команди

скачати