Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

 

Галицькі канікули 2019 2009 рн Результати

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІРЗ ФУТБОЛУ

«ГАЛИЦЬКІ КАНІКУЛИ-2019»

СЕРЕД ЮНАКІВ 2009 р.н.

STADION«HALYCHYNA»

LVIV, ZUBRIVSKA STR.,1

 

GROUP «A»(ST. UKRAINA)                                      

1.    RUKH (VYNNYKY, UA)                          

2.    FC LVIV-1 (LVIV, UA)

3.    CHORNOMORETS-1 (ODESA, UA)

4.    DJUSS (KOSTOPIL, UA)

5.    ATLETIK (CHORTKIV, UA)

 

GROUP «B» ( ST. HALYCHYNA)

1.    PILKARSKIE NADZIEJE (MIELIEC, PL)

2.    ALMAZ-1 (KYIV)

3.    CFC HALYCHYNA-1 (LVIV, UA)

4.    LSDJUSOR (LVIV, UA)

5.    FC KARPATY (LVIV, UA)

 

 

EUROPАLEAGUE

GROUP «А» (ST. UKRAINA)

1.    FC LVIV-2 (LVIV, UA)

2.    CHORNOMORETS-2 (ODESA, UA)

3.    RUKH-10 (VYNNYKY, UA)

4.    FC LVIV-10 (LVIV, UA)

5.    ATLETIK-10 (CHORTKIV, SK)

 

GROUP «B» (ST. HALYCHYNA)

1.    ALMAZ-2 (KYIV, UA)

2.    ZUBR (ZUBRA)

3.    CFC HALYCHYNA-10 (LVIV, UA)

4.    CFC HALYCHYNA-2 (LVIV, UA)

5.    FC BRONKA (BRONKA,,UA)

 

 

 

17.08.2019 р.

GROUP «A» LC (CAMP 2)

11.00 FC LVIV-1 2–4 RUKH                                                 

11.35 KOSTOPIL 0–3 CHORNOMORETS-1            

12.10 ATLETIK 0–6 RUKH                         

12.45 FC LVIV-1 2–0 CHORNOMORETS-1                                

13.20 ATLETIK 1–2 KOSTOPIL                                          

GROUP «A» LE(CAMP 1)        

11.00 CHORNOMORETC-2 3–1 FC LVIV-10                              

11.35 ATLETIK-10 5–0 RUKH-10                         

12.10  CHORNOMORETS-24–1 FC LVIV-2              

12.45 RUKH-10 2–3 FC LVIV-10                         

13.20 ATLETIK-10 2–3 FC LVIV-2             

                      

GROUP «B» LC

10.10 LSDJUSOR 0–10 KARPATY                                

10.45 HALYCHYNA-1 4–0 PILKARSKIE NADZIEJE  

11.20 LSDJUSOR 1–5 ALMAZ-1                             

13.05 PILKARSKIE NADZIEJE 1–10 KARPATY                          

13.40 HALYCHYNA-1 8–0 ALMAZ-1                          

     GROUP «B» LE         

09.00 HALYCHYNA-2 1–5 HALYCHYNA-10                              

09.3HALYCHYNA-2 4–0 ZUBR                          

11.55 ZUBR 5–3 ALMAZ-2                                 

12.30 BRONKA 1–7 HALYCHYNA-10               

14.15 BRONKA 1–1 ALMAZ-2                    

 

18.08.2019р.

GROUP «B» LC

09.00 PILKARSKIE NADZIEJE 3–4 LSDJUSOR             

10.10 HALYCHYNA-1 7–0 LSDJUSOR                         

11.55 HALYCHYNA-1 3–5  KARPATY                                        

13.05 ALMAZ-1 2–2 PILKARSKIENADZIEJE           

14.15 ALMAZ-1 1–7 KARPATY                                  

GROUP«B» LE

09.35 ZUBR 0–7 HALYCHYNA-10                        

10.45 ZUBR 1–4 BRONKA                             

11.20 ALMAZ-2 0–4 HALYCHYNA-10                

12.30 BRONKA 1–3 HALYCHYNA-2                       

13.40 ALMAZ-2 0–6 HALYCHYNA-2                              

  

GROUP «A» LC (CAMP 2)

14.30 KOSTOPIL 0–5 RUKH                                                    

15.05 ATLETIK 1–8 FC LVIV-1                                        

15.40 CORNOMORETS-1 1–0 RUKH                                   

16.20 FC LVIV-1 4–0 KOSTOPIL                                               

16.55 ATLETIK 0–6 CHORNOMORETS-1                     

GROUP «A» LE(CAMP 1)        

14.30 ATLETIK-10 4–1 FC LVIV-10                                         

15.05 CHORNOMORETS-2 0–3 RUKH-10  

15.40 FC LVIV-10 0–7 FC LVIV-2                            

16.15 CHORNOMORETS-2 3–0 ATLETIK-10    

16.50 RUKH-10 2–3 FC LVIV-2                            

 

 

19.08.2019p.

LC 1/2

 1A KARPATY-1 0–0(3-2) 2B FC LVIV-1    

 2A HALYCHYNA-1 2–0 1B  RUKH   

3-4 FC LVIV-1   2-1  RUKH

FINAL KARPATY-1  1-0 HALYCHYNA-1

LE 1/2

  HALYCHYNA-2 0–5 CORNOMORETS-2  

  HALYCHYNA-10 0–3  FC LVIV-2  

 3-4 HALYCHYNA-2 0–4 HALYCHYNA-10

FINAL CORNOMORETS-2  –  FC LVIV-2

 

14.00 ЗАКРИТТЯ ТУРНІРУ

 

 

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1