Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

 

Галицькі канікули 2019 2011-2012 рн Результати

МІЖНАРОДИЙ ТУРНІРЗ ФУТБОЛУ

«ГАЛИЦЬКІ КАНІКУЛИ-2019»

СЕРЕД ЮНАКІВ 2011/12 р.н.

STADION«HALYCHYNA»

LVIV, ZUBRIVSKASTR.,1

 

1.    FC LVIV (LVIV, UA)

2.    ALMAZ (KYIV, UA)

3.    RUKH (VYNNYKY, UA)

4.    FC KARPATY-1 (LVIV, UA)

5.    FCKARPATY-2 (LVIV. UA)

6.    ZUBR (ZUBRA, UA)

7.    FCBRONKA (BRONKA, UA)

8.    PILKARSKIENADZIEJE (MIELIEC, PL)

 

 

17.08.2019 р.

15.00 BRONKA 6–1 ALMAZ                                     

15.00 B PILKARSKIE NADZIEJE 3–3 KARPATY-1           

15.25A FC LVIV 3–1 KARPATY-2                                          

15.25B RUKH 2–6 ZUBR                               

15.50 A PILKARSKIE NADZIEJE 5–0 ALMAZ     

15.50 B KARPATY-2 3–0 BRONKA                        

16.15 A KARPATY-1 2–2 FC LVIV                             

16.40 A BRONKA 6–0 RUKH                                             

16.40 B ZUBR 2-2 PILKARSKIE NADZIEJE                 

 

18.08.2019р.

15.00A BRONKAPILKARSKIE NADZIEJE              

15.00 BRUKH  ALMAZ                                        

15.25A FC LVIVZUBR                                                   

15.25 B KARPATY-1KARPATY-2                  

15.50A BRONKAFC LVIV                             

15.50 B PILKARSKIE NADZIEJE – RUKH          

16.15 A ALMAZ – ZUBR                                   

16.40 A PILKARSKIE NADZIEJE – KARPATY-2   

16.40  ZUBR – KARPATY-1                          

 

 

19.08.2019p.

09.00 A KARPATY-2 – ZUBR                                  

09.00 B RUKH – KARPATY-1                             

09.25 A ALMAZ – FC LVIV                               

09.25 B BRONKA – ZUBR                                   

09.50 A KARPATY-2 – RUKH                                

09.50 B PILKARSKIE NADZIEJE  – FC LVIV      

10.15 A ALMAZ – KARPATY-1                                

10.40 BRONKA – KARPATY-1                           

10.40 B FC LVIV – RUKH                                          

11.05 A ALMAZ – KARPATY-2                  

 

 

11.30 ЗАКРИТТЯ ТУРНІРУ

 

 

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1