Follow us!
Наші турніри

 Галицькі канікули 2017 

Регламент турнiру 2004 рн. скачати.

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Розіграно другий комплект нагород!!!

   В турнірі прийняоло участь 12 комАнд, які були розділені на дві підгрупи. за результатами виступів в яких було визначено півфінальні пари і учасникІв матчів за інші місця.

Група "А" 

1. "Галичина" Львів

2. "Арсенал" Б.Церква

3. "Буковина" Чернівці

4. ДЮСШ Хуст

5. "Покрова" Львів

6. ДЮСШ Ст.Самбір

Група "Б"

1. "Карпати" Львів

2. ДЮСШ Тернопіль

3. ДЮСШ Чернівці

4. ФК "Костопіль"

5. "Ніка" І.Франківськ

6. ДЮСШ Жидачів

Результати першого ігрового дня.

 Група "А" 

"Галичина" - "Покрова" 1:0

"Покрова" - "Арсенал" 1:4

"Галичина" - "Арсенал" 2:4

"Покрова" - ДЮСШ Хуст 3:4

"Буковина" - ДЮСШ Хуст 1:0

ДЮСШ С.Самбір - "Буковина" 2:8

ДЮСШ Хуст - ДЮСШ С.Самбір 3:3

 Група "Б"

"Карпати" - ДЮСШ Жидачів 3:1

ФК "Костопіль" - ДЮСШ Жидачів 5:0

"Карпати" - ФК "Костопіль" 0:3

ФК "Костопіль" - ДЮСШ Тернопіль 0:1

"Ніка" - ДЮСШ Чернівці 2:2

"Ніка" - ДЮСШ Тернопіль 0:4

ДЮСШ Чернівці - ДЮСШ Тернопіль 0:3

Результати другого ігрового дня

 Група "А" 

"Арсенал" "Буковина" 1:3

"Арсенал" ДЮСШ Хуст 4:0

"Арсенал" ДЮСШ С.Самбір 7:1

"Покрова" "Буковина" 0:8

"Покрова" ДЮСШ С.Самбір 2:5

"Галичина" "Буковина" 1:4

"Галичина" ДЮСШ Хуст 3:1

"Галичина" ДЮСШ С.Самбір

 Група "Б"

"Карпати" "Ніка" 6:4

"Ніка" ДЮСШ Жидачів 4:2

"Карпати" ДЮСШ Чернівці 3:0

ФК "Костопіль" "Ніка" 1:0

ДЮСШ Жидачів ДЮСШ Чернівці 4:4

ФК "Костопіль" ДЮСШ Чернівці 2:0

"Карпати" ДЮСШ Тернопіль 1:2

ДЮСШ Жидачів ДЮСШ Тернопіль 4:7

Результати третього ігрового дня

МАТЧ ЗА 11-12 МІСЦЕ: "Покрова" ДЮСШ Жидачів 5-3

МАТЧ ЗА 9-10 МІСЦЕ: ДЮСШ Ст.Самбір ДЮСШ Чернівці 0-3

МАТЧ ЗА 5-8 МІСЦЕ

"Галичина" "Ніка" 3-2

ДЮСШ Хуст "Карпати" 1-3

МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЕ

"Нiка" - ДЮСШ Хуст 5-3

МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ

"Галичина" - "Карпати" 2:6

1/2 ФІНАЛУ

"Буковина" ФК "Костопіль" 2-2,

"Арсенал" ДЮСШ Тернопіль 1-4 

Матч за 3 місце

"Буковина" - "Арсенал" 4:3

ФІНАЛ

 ДЮСШ Тернопіль  - ФК "Костопiль" 3:0

Кращі в амплуа

Воротар - Печенюк Валентин ДЮСШ Тернопіль

Захисник - Карпенко Вадим "Арсенал" Б.Церква

Нападник - Рябий Артем "Буковина" Чернівці

Гравець - Мельнічук Вадим ФК "Костопіль"

Кращі в командах

ДЮСШ Чернівці - Гоменюк Дмитро

ДЮСШ Хуст - Флешко Михайло

"Ніка" - Береговський Тарас

"Галичина" - Лебедевич Володимир

"Карпати" - Храмов Нікіта

"Арсенал" - Чепінок Єгор

"Буковина" Чернівці - Мудрий Іван

ФК "Костопіль" - Безнюк Володимир

ДЮСШ Тернопіль - Мороз Владислав

   Таким чином переможцем турніру вперше стала команда  ДЮСШ Тернопіль. Вітаємо переможців та призерів, а всім учасникам бажаємо успіху у досягненні нових перемог.  

 

« Назад

Реклама
 
Результати матчів
24.09.2017

Галичина U17

Поділля Хмельницький

0 : 3

24.09.2017

Галичина U15

Поділля Хмельницький

1 : 4

17.09.2017
Гірник Новояворівськ
 Галичина U17
4 : 0

17.09.2017

Гірник Новояворівськ

Галичина U15

0 : 3

24.09.2017

Галичина U17

Локомотив Львів

2: 1

10.09.2017

Галичина U15

Локомотив Львів

7: 0

 

Розклад тренувань

всі команди

скачати