Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Галицька зима-2014. U-17.

 Вчора 27 січня  завершився турнір "Галицька Зима - 2014" серед команд 1997 р.н., які змагались на штучному полі "Академії футболу" Львівського училища фізичної культури 

     Всі матчі турніру пройшли за справжньої Галицької Зими, подекуди підчас матчів температура була нижче мінус десять, а два останніх ігрових дні пройшли підчас снігопаду, який не припинявся ні на мить. Але це не стало на заваді футболістам продемонструвати цікаву, змістовну і командну гру та забивати красені голи у ворота суперників.

      До Вашої уваги результати усіх матчів.

група "А"

 1 "ЛУФК-98"  "Галичина"   3-0 
 2 "Поділля" "Галичина"  3-1 
 3 "ЛУФК-98" "Прикарпаття"  5-1 
 4 "Прикарпаття" "Поділля"  0-5 
 5 "Галичина" "Прикарпаття"  2-2 
 6 "ЛУФК-98" "Поділля"  6-0

група "Б"  

 1 "Карпати-98" "Троєщина"  1-1 
 2 "Говерла" "BRW-BIK"  0-4 
 3 "BRW-BIK" "Карпати-98"  2-0 
 4 "Говерла" "Троєщина"  0-0 
 5 "Карпати-98" "Говерла"  3-1 
 6 "BRW-BIK" "Троєщина"  4-2

Стикові матчі

Матч за 7-8 місце
"Галичина" Львів - "Говерла" Ужгород 1:1, пен. 5:4

Арбітр: Юрій Кравченко 

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Олег Стронціцький

Матч за 5-6 місце
"Поділля" Хмельницький - "Троєщина" Київ 0:2

 Арбітр: Олег Стронціцький 

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Юрій Кравченко

Матч за 3-4 місце
"Прикарпаття" І.Франківськ - "Карпати-98" Львів 0:3

Арбітр: Андрій Холявко 

Асистенти арбітра: Олег Стронціцький, Максим Роля

ФІНАЛ
 "УФК-Карпати-98" Львів - "BRW-BIK" Вол.Волинський 2:2   пен. 4:3 

 Арбітр: Юрій Ковальчук 

Асистенти арбітра: Андрій Холявко, Максим Роля


      Нагородження учасників турніру проводив президент львівського дитячо-юнацького футбольного клубу "Галичина" Сергій Чуба. Команди призери були нагороджені Кубками та медалями, учасники турніру пам`ятними табличками, а кращі футболісти у своїх командах і кращі в своїх амплуа статуетками та призами.

Кращі в амплуа

Воротар - Семенів Юрій "Прикарпаття"

Півзахисник - Шарабура Микита ""

Нападник - Микитин Віталій "Карпати-98"

Гравець - Муха Назар "BRW-BIK"

Кращі в командах

"ЛУФК-98" - Войтович Володимир

"BRW-BIK" - Дмитрук Вячеслав

"Карпати-98" - Толочко Роман

"Прикарпаття" - Вацеба Ярослав

"Троєщина" - Воробьєв Григорій

"Поділля" - Джурко Андрій

"Галичина" - Юрчук Ігор

"Говерла" - Костак Юрій

 

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1