Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

"Прикарпаття" переможець турніру ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2014

"Прикарпаття" переможець турніру  ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2014 серед команд 2003 р.н.

     Завершився черговий етап VIДитячо-юнацького турніру з футболу «Галицька зима-2014». З 12 по 14 лютого змагалися гравці 2003 р.н.  16 команд було розділено на 4 групи, за результатами виступів у яких дві кращі команди розіграли між собою 1-8 місця, а дві інші команди з кожної групи розіграли 9-16 місце.

Склад учасників та результати матчів.

Група А

«Галичина»  Львів

«Пегас»  Ужгород

«Арсенал» Біла Церква

ДЮСШ  Дрогобич

Група В

«Карпати 03» Львів

«Ніка» Ів. Франківськ

Говерла» Ужгород

ДЮСШ Яворів

Група С

ФК «Львів»

Поділля»  Хмельницький

«Розточчя» Новояворівськ

BRW-ВІК Володимир Вол.

Група D

Рух»  Винники

«Прикарпаття»  Ів. Франків.

«Карпати 04» Львів

ДЮСШ  Жидачів

Результати стикових матчів

Матч за 15-16 місце 

"Галичина"- "Пегас"        1-4

 Матч за 13-14 місце

"Рух"  "Говерла"    +:-

  Матч за 11-12 місце 

"Поділля" -  ФК "Львів"  0-1

 Матч за 9-10 місце

ДЮСШ Яворів - ДЮСШ Жидачів           5-3

Матч за 7-8 місце

"Ніка" ДЮФК  - "Дрогобич" 6-4

Матч за 5-6 місце

"Карпати-2003" -  "Розточчя" 5-3

1/2 фіналу

"Прикарпаття" -  "БРВ-ВІК" 4-1

"Карпати-2004" - "Арсенал" 2-2, п. 3:2

Матч за 3-4 місце

"БРВ" - "Арсенал" 7-0

ФІНАЛ

«Прикарпаття" - "Карпати-2004" 2-0

 Кращі гравці турніру в амплуа:

Воротар - Герета Юрій "Карпати"

Захисник - Михальченко Володимр "Арсенал"

Гравець - Чабан Володимр "БРВ"

Нападник - Бельбас Сергій "Прикарпатя"

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1