Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

«Карпати» переможець турніру «Галицька зима-2014» серед дітей 2004 року народження

    «Карпати» переможець турніру «Галицька зима-2014» серед  дітей 2004 року народження.

До вашої  уваги склад учасників та результати матчів:

 Група "А"

1. "Галичина А" Львів

2. "Поділля Б" Хмельницький

3. ФК "Олика"

4. ФК "Львів"

Результати матчів групи А

«Галичина А» - ФК «Львів» 7:2

«Поділля Б» - ФК «Олика» 0:6

 «Галичина А» - «Поділля Б» 4:2

ФК «Львів» - ФК «Олика» 0:2

«Галичина А» - ФК «Олика» 1:1

ФК «Львів» - «Поділля Б» 4:2

 Група "В"

1. "Карпати Б" Львів

2. "Ніка" І.Франківськ

3. ДЮСШ Дрогобич

4. "Фортеця" К.Подільський

Результати матчів групи В

 «Карпати Б» - ДЮСШ Дрогобич 2:0

«Ніка» - "Леви" 3:1

 «Карпати Б» - «Ніка» 0:0

ДЮСШ Дрогобич - «Леви» 2:2

«Карпати Б» - «Леви» 1:1

«Ніка» - ДЮСШ Дрогобич 6:2

 Група "С"

1. "Прикарпаття" І.Франківськ

2. "Поділля А" Хмельницький

3. "Покрова" Львів

4. ДЮСШ Жидачів

Результати матчів групи С

 «Прикарпаття» - «Поділля А» 3:2

«Покрова» - ДЮСШ Жидачів 2:2

 «Прикарпаття» - «Покрова» 3:1

«Поділля А» - ДЮСШ Жидачів 3:1

«Прикарпаття» - ДЮСШ Жидачів 2:0

«Поділля А» - «Покрова» 12:0

 Група "D"

1. "Соколята" Мукачево

2. "Явір" Сміла

3. "Карпати А" Львів

4. "Галичина Б" Львів

Результати матчів групи D

«Карпати А» - «Галичина Б» 10:0

«Соколята» - «Явір» 2:2

«Соколята» - «Карпати А» 3:5

«Явір» - «Галичина Б» 2:1

«Карпати А» - «Явір» 4:2

«Соколята» - «Галичина Б» 6:0

Спортивний комплекс «ІнтерСпорт»

Матч за 15-16 місце

 "Поділля-Б" Хмельницький - "Галичина Б" 1:0

Матч за 13-14 місце

 "Покрова" Львів - ДЮСШ Дрогобич 0:8

Матч за 11-12 місце

 ФК "Львів" - ДЮСШ Жидачів +:-

Матч за 9-10 місце

 "Леви" Львів - "Явір" Сміла 3:3, п.3:2

Спортивний комплекс «Олімпік»

Матчі за 1-8 місце

1 / 2 фіналу

 ФК "Олика" - "Ніка" І.Франківськ 1:5

 "Карпати-А" Львів - "Прикарпаття" І.Франківськ 3:0

 Матчі за 5-8 місце

 "Карпати-Б" Львів - "Галичина-А" 5:1

 "Поділля-А" Хмельницький - "Соколята" Мукачево 3:5

 Матч за 7-8 місце

 "Галичина-А" - "Поділля-А" Хмельницький 4:2

 Матчі за 5-6 місце

 "Карпати-Б" Львів - "Соколята" Мукачево 2:0

 Матчі за 3-4 місце

 "Прикарпаття" І.Франківськ - ФК "Олика" 2:1

 ФІНАЛ

 "Карпати-А" Львів - "Ніка" І.Франківськ 2:0

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1