Follow us!
Наші турніри

 ГАЛИЦЬКА ЗИМА 2019

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ УЧАСТІ - 097-187-19-21 Мирун Денис

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

"НІКА-05" переможець турніру "ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2014"

     28 лютого в Спортивному комплексі «Олімпік»  завершився передостанній етап VIдитячо-юнацького турніру «Галицька зима-2014». Переможцями турніру стали гравці команди «Ніка-05» (тренер Андрій Шевчук).

Склад учасників та результати матчів

Матч за 11-12 місце

 "Галичина-2006" Львів - "Розточчя" Новояворівськ 1:2

 Матч за 9-10 місце

 "Адреналін" Луцьк - "Леви" Львів 1:2

 Матчі за 5-8 місце

 "Галичина-2005" Львів - "Карпати-А" Львів 1:0

 ДЮСШ Долина - "Карпати-Б" Львів 2:0

 Матч за 7-8 місце

 "Карпати-А" Львів - "Карпати-Б" Львів 2:2, п. 1:2

 Матч за 5-6 місце

 "Галичина-2005" Львів - ДЮСШ Долина 3:2

 1/2 фіналу

 "Прикарпаття" І.Франківськ - "Ніка" І.Франківськ 2:3

 "Арсенал" Київ - "Іллічівець" Іллічівськ 3:5

 Матч за 3-4 місце

 "Арсенал" Київ - "Прикарпаття" І.Франківськ 3:4

 ФІНАЛ

 "Ніка" І.Франківськ - "Іллічівець" Іллічівськ 1:1,п. 3:2

 Кращі гравці турніру в амплуа:

 Воротар - Набат Максим "Карпати"

 Захисник - Драбич Владислав "Ніка"

 Нападник - Калинчук Олександр "Прикарпаття"

 Гравець - Деркач Максим "Іллічівець"

 Бомбардир - Гудименко Тімур "Арсенал"

 Кращі гравці в командах:

 "Галичина-2006" Львів - Кирик Максим

 "Адреналін" Луцьк - Чуприна Максим

 ДЮСШ Долина - Бугайов Артем

 "Галичина-2005" Львів - Швець Сергій

 "Прикарпаття" І.Франківськ - Стефанишин Олександр

 "Арсенал" Київ - Набок Владислав

 "Іллічівець" Іллічівськ - Крівіцькій Кіріл

 "Ніка" І.Франківськ - Штогрин Олексій

« Назад

Реклама
 
 
Результати матчів
2006 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина" - "Скала" Стрий
"Галичина" - "Карпати-2007-1" Львів
2008 р.н.
Турнір Вараксіна
04 січня - четвер
"Галичина" - СК "Леви" Львів
"Галичина" - "Карпати зелені" Львів
"Галичина" - "Рух-1" Винники
2009 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - ФК "Львів-2009" білі
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-2" - "Карпати-2009-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів-2009" сині
04 січня - пятниця
"Галичина-1" - "Карпати-2009-3" Львів
"Галичина-2" - СДЮШОР-4
2010 р.н.
Турнір Вараксіна
03 січня - четвер
"Галичина-1" - "Покрова" Львів
"Галичина-1" - "Рух" Винники
"Галичина-1" - "Карпати-2010-1" Львів
"Галичина-2" - "Карпати-2010-2" Львів
"Галичина-2" - ФК "Львів" 
"Галичина-2" - "Лідер" Бібрка
2011 р.н.
Турнір Вараксіна
05 січня - субота
"Галичина" - "Ера" Соснівка
"Галичина" - "Леви" Львів
"Галичина" - ФК "Львів" сині
"Галичина" - Клуб Лева-1