Follow us!
Наші турніри

 Галицькі канікули 2017 

Регламент турнiру 2004 рн. скачати.

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Підсумки чемпіонату України. U-15.

   Більше двох тижнів вже пройшло після останніх матчів наших команд в Першості України сезону 2013-2014, за цей час емоції відійшли на другий план, а тренери разом зі своїми командами змогли проаналізувати отримані результати і визначити допущені помилки. 

«Галичина-‘99»

     Здобувши 22 бали команда Маряна Сухнацького посіла у підсумку пяте місце. Потрібно звернути увагу на те як щільно розмістились команди у турнірній таблиці, що говорить про напруженість боротьби в групі.  Так само як і старші одноклубники більше очок команда здобула в першому колі.

      Кращим бомбардиром команди став Матвій Сиротюк, який забив 10 мячів і тим самим повторив свій минулорічний результат у складі команди 1998 року народження.  Також з найкращої сторони себе проявив воротар команди Віталік Герда, який протягом сезону тричі парирував удари з одинадцятиметрової позначки, чим дуже допоміг партнерам. Але розслаблятися йому не можна оскільки відчутною є конкуренція з боку Тараса Ледвія та Саші Бєляєва.

     Багатьом хлопцям протягом сезону бракувало стабільності, це звичайно можна пояснити їх віковими особливостями та браком досвіду, але хочеться щоб в майбутньому рівень майстерності наших гравців зростав і вони вміли «тримати планку високо».  Так дуже яскраві матчі чергувались з не дуже вдалими у Леоніда Храпаля, Олега Якиміва, Юри Бушка, Володимира Сукача, Остапа Гутника, Маркіяна Данелевича, Андрія Гримака та інших.

     Більш стабільними були Назар Рубай та Орест Кулик, які майже завжди опинялись в потрібному місці.

     Ще бракує впевненості Олегу Кісілю, Любомиру Пастушину та Остапу Шутяку, але їх ставлення до тренувань та епізоди в матчах не залишають сумнівів в тому, що вони дуже скоро проявлять свої найкращі якості.

     Через травми та інші причини не в повній мірі проявили себе Максим Саляхов, Олег Яцура, Остап Бойко, Дмитро Марущак, Ігор Хрущ, Володимир Якимович та Андрій Солонинка, але при правильному ставленні до футболу в них звичайно ще будуть шанси себе показати.

Також при відповідальному ставленні до тренувань зможе досягнути успіхів Саша Концевич, який має хороші природні дані над якими потрібно багато працювати.

     Більшість гравців вперше виступали на такому високому рівні, як Першість України, безумовно цей досвід повинен допомогти в майбутньому їх становленні і прогресі.

« Назад

Реклама
 
Результати матчів
24.09.2017

Галичина U17

Поділля Хмельницький

0 : 3

24.09.2017

Галичина U15

Поділля Хмельницький

1 : 4

17.09.2017
Гірник Новояворівськ
 Галичина U17
4 : 0

17.09.2017

Гірник Новояворівськ

Галичина U15

0 : 3

24.09.2017

Галичина U17

Локомотив Львів

2: 1

10.09.2017

Галичина U15

Локомотив Львів

7: 0

 

Розклад тренувань

всі команди

скачати