Follow us!
Наші турніри

 Галицькі канікули 2017 

Регламент турнiру 2004 рн. скачати.

 

 
Європейські турніри
Фаворит / Львів
28.12.13

Команда 1 / Команда 2

Партнери

Галицькі канікули-2014. Склад учасників.

 

Визначено остаточний склад учасників турніру Галицькі канікули-2014 в усіх дев'яти вікових категоріях. Нагадаемо, що змагання розпочнуться 15 серпня і проходитимуть в три етапи.

15-17 серпня U-8 (2006 р.н), U-12 (2002 р.н), U-14 (2000 р.н)

18-20 серпня U-9 (2005 р.н), U-13 (2001 р.н), U-15 (1999 р.н)

21-23 серпня U-10 (2004 р.н), U-11 (2003 р.н), U-16 (1998 р.н)

Категорія U9 2006 р.н.

«Галичина» Львів

«Леви» Львів

«Оболонь» Київ

«Зміна» Київ

«Бровар» Київ

«Ніка» Київ

ДЮСШ Бобровиця

«Буковина» Чернівці-1

«Буковина»  Чернівці-2

«Поділля» Хмельницький

ДЮСШ Ніжин-1

ДЮСШ Ніжин-2

 

Категорія U10 2005 р.н.

«Галичина» Львів

«Прикарпаття» Ів. Франк

«Чайка А» Вишгород 

«Чайка Б» Вишгород

«Ніка» Київ 06

ДЮСШ Бобровиця 06

«Бориспіль-Спорт»  04

«Бориспіль-Спорт» 05

«Чорноморець» Іллічівськ

«Арсенал» Харків

«Сталь» Київ 05

«Сталь» Київ 04

«Адреналін» Луцьк

ФК «Брошнів»

ДЮСШ-2 Луцьк

 

Категорія U11 2004 р.н.

«Галичина» Львів

«Атлет-1» Київ

«Атлет-2» Київ

«Чайка-1» Вишгород 

«Бориспіль-Спорт»  04

«Бориспіль-Спорт» 05

«Сталь» Київ 05

«Сталь» Київ 04

ФК «Миколаїв»

ФК «Єдність» Київ

«Адреналін» Луцьк

«Ніка» Ів. Франківськ

«Поділля» Хмельницький

ФК «Межигір’я»

«Соколята» Мукачево

 

Категорія U12 2003 р.н.

 «Галичина» Львів

«Атлет-1» Київ

ДЮСШ «Колос» Бобровиця

ДЮСШ Волочиськ

«Княжа» Щасливе 04

ДЮСШ-15 Київ

ДЮСШ-15 Київ

«Троєщина» Київ

«Ніка» Ів. Франківськ

ФК «Львів»

 

Категорія U13 2002 р.н.

«Галичина» Львів

ХТЗ Харків

«Локомотив-2» Київ

«Арсенал-1» Харків

ФК «Люботин» Харківська обл.

«Арсенал» Біла Церква

ДЮСШ-1 Хмельницький

«Локомотив-1» Київ

 

Категорія U14 2001 р.н.

«Галичина» Львів

УФК Львів

СДЮШОР Тернопіль

«Чемпіон-Дарниц-1» Київ

«Чемпіон-Дарниц-2» Київ

«Арсенал» Харків

ХТЗ Харків

ФК «Люботин» Харківська обл.

«Геліос» Харків

 

Категорія U15 2000 р.н.

«Галичина» Львів

«Чемпіон-Дарниц-1» Київ

«Ніка» Ів. Франківськ

ДЮСШ-1 Хмельницький

«Княжа-1» Щасливе

«Княжа-2» Щасливе

«Арсенал» Біла Церква

«Геліос» Харків

ДЮСШ-4 Львів

 

Категорія U16 1999 р.н.

«Галичина» Львів

«Атлет-1» Київ

«Атлет-2» Київ

ДЮСШ-4 Львів

«Княжа» Щасливе

«Арсенал» Харків

«Покрова» Львів

ФК «Миколаїв» Львівська обл.

 

Категорія U17 1998 р.н.

«Галичина» Львів

«Троєщина» Київ

ФК «Львів»

ФК «Київ»

СДЮШОР Миколаїв

BRW-ВІК Вол. Волинський

«Покрова» Львів

«Янтарний» Новояворівськ

ДЮСШ-1 Хмельницький ?

«Поділля» Хмельницький ?

 

 

 

« Назад

Реклама
 
Результати матчів
24.09.2017

Галичина U17

Поділля Хмельницький

0 : 3

24.09.2017

Галичина U15

Поділля Хмельницький

1 : 4

17.09.2017
Гірник Новояворівськ
 Галичина U17
4 : 0

17.09.2017

Гірник Новояворівськ

Галичина U15

0 : 3

24.09.2017

Галичина U17

Локомотив Львів

2: 1

10.09.2017

Галичина U15

Локомотив Львів

7: 0

 

Розклад тренувань

всі команди

скачати